Holdtræning

Nedenstående skema er et overblik over de hold, der er på programmet lige nu. 
Bemærk at holdene i Træningshuset, Bevægelseshuset og Spinnehuset træner på Bransagervej 30, 9490 Pandrup.

 

MANDAG

Styrke og mobilitet

Kl. 10.00 - 11.15

Hal B

Merete Thernøe

Vandgymnastik og svømning

Kl. 14.15 - 15.30 Svømmehallen Lisa Buur Helbo

Cirkeltræning

Kl. 16.45 - 17.45 Bevægelseshuset Charlotte Thorsager Kronborg

IndoorCycling

Kl. 17.00 - 18.00 Spinnehuset Jan Nyrup

Dynamisk yoga

Kl. 19.00 - 20.00 Bevægelseshuset Thea Christiansen

 

TIRSDAG

Hensyntagende træning *

Kl. 09.00 - 10.00 Træningshuset Dorte Staal

Hensyntagende træning *

Kl. 10.00 - 11.00 Træningshuset Dorte Staal

Yoga

Kl. 16.30 - 17.30 Bevægelseshuset Annemarie Jensen

IndoorCycling

Kl. 17.30 - 18.30 Spinnehuset Lisbeth Diinhoff

PGUCrossfit Outdoor

Kl. 19.00 - 20.00 Udendørs Camilla Falck

 

ONSDAG

Vandgymnastik og svømning

Kl. 15.00 - 16.15 Svømmehallen Jette Holt

IndoorCycling

Kl. 16.30 - 17.30 Spinnehuset Ann Winther

Zumba Fitness

Kl. 16.45 - 17.45 Bevægelseshuset Anne Sofie Teglgaard

Pilates

Kl 18.00 - 19.00 Bevægelseshuset Henriette Kvejborg

 

TORSDAG

Hensyntagende træning *

Kl. 09.00 - 10.00 Træningshuset Charlotte Bjerg

Styrke og mobilitet

Kl. 10.00 - 11.15 Bevægelseshuset Merete Thernøe

Hensyntagende træning *

Kl. 10.00 - 11.00 Træningshuset Charlotte Bjerg

Hensyntagende Naturtræning

Kl. 13.00 - 15.00 Gateway Blokhus Charlotte og Tove

Bodytoning

Kl. 16.45 - 17.45 Bevægelseshuset Karen Bøcker Jensen

IndoorCycling

Kl. 17.00 - 18.00 Spinnehuset Camilla Alminde

Puls og styrke

Kl. 18.30 - 19.30 Bevægelseshuset Alexandra Dybdahl Jensen

PGUCrossfit Outdoor

Kl. 19.00 - 20.00 Udendørs Camilla Falck

 

FREDAG

 

     

 

LØRDAG

EFFEKT og YIN YOGA

Kl. 09.00 - 10.30 Bevægelseshuset Kirsten Estrup Madsen
 

 

* Bemærk at man ikke kan deltage i Hensyntagende træning med Gym-motion & Fitness abonnement eller med kontobetaling.

 

Hold der snart kommer på programmet:


 

Booking